Menu

Hale namiotowe – zastosowanie

4 marca 2019 - Budownictwo, Przemysł
Hale namiotowe – zastosowanie

Hale i namioty przemysłowe to funkcjonalne obiekty, które mogą nam zaoszczędzić wielu problemów związanych z dokumentacją i czasem. Konstrukcje stalowe z poszyciem dachowym wykonanym z najtrwalszych materiałów to ciekawa alternatywa dla firm, które potrafią dobrze zagospodarować swoje pieniądze. Obiekty te to gwarancja bezpieczeństwa i oszczędności. Termin postawienia tego typu konstrukcji wynosi średnio dwa tygodnie. Dla porównania, postawienie obiektów budowlanych wykonanych z tradycyjnych materiałów to kwestia roku, a nawet więcej. Czas gra tutaj istotną rolę. Dlatego też popularność hal i namiotów nieustannie narasta. Handlowcy, inwestorzy, a nawet organizatorzy wydarzeń i imprez masowych zauważyli dużą szansę w halach namiotowych. Sprawdź dlaczego są one tak popularne.

Hale i namioty na wesela i imprezy okolicznościowe

Namioty na wesela to całkiem ciekawa alternatywa na organizację imprezy ślubnej. Państwo młodzi coraz częściej decydują się na tego typu sposób aranżacji całego wydarzenia. Wesela tego typu są zazwyczaj organizowane w terminach letnich. Ma to związek oczywiście z temperaturami. Hale i namioty są ustawiane w miejscach bliskich naturze. Okolice jezior czy nadmorskie plaże. Tego typu krajobrazy z pewnością zostaną zapamiętane na długie lata. Co ciekawe, wynajem konstrukcji halowych jest opłacalny także ze względu na koszty.

hala namiotowa

Przemysł, produkcja

Typowe rozwiązanie wśród firm i przedsiębiorców zajmujących się przemysłem czy produkcją. Hale i namioty są zazwyczaj stosowane w celach magazynowania wszelakich towarów. Obiekty namiotowe przeznaczone na użytkowanie w terminie do 180 dni nie wymagają dodatkowych pozwoleń na budowę. Należy jedynie zgłosić, że dany obiekt jest położony w określonym miejscu do Wydziału Architektury w najbliższym Urzędzie Miasta.

 

Gdzie kupić i wynająć hale i namioty?

Odpowiednim miejscem kupna czy wynajmu z pewnością jest firma, która od lat specjalizuje się w tej branży. Hale i namioty to idealny sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Bardzo często też bez potrzeby otrzymywania pozwoleń na budowę. Gwarancja wysokiej jakości konstrukcji jak i bezpieczeństwa to główne zalety dostawcy tego typu obiektów.